Rodowodowa Baza Gończego Polskiego ...
Światowa Wystawa Ras Polskich
Opole , 16.01.2016
Opara Janusz

:


105. BÓR z Beskidzkiego Matecznika - lokata III, wo
106. LUCKY Echo Lasu - lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię
107. NAWOJ z Rogu Trzech Książąt - lokata II, wo

108. BOK Zacisze Huberta - nb
109. DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
110. DRYLING BEBR Odszukać Wiatr - lokata II, dosk
111. EGON Leszczynowy Gaj - bdb
112. LASOTA z Rogu Trzech Książąt - bdb
113. NEGRO Cnotliwy Nos - lokata III, dosk
115. CYNAMON z Mahoniowej Sfory - nb

114. BŁYSK Gradzicza Sfora - nb
116. HAGAN Smogorzewska Zagroda - nb
117. IMBIR Goclaviana - nb
118. ORDO Gończa Radość - lokata I, dosk, CWC
119. PREDO Leśne Nienasycenie - lokata II, dosk

120. GNIEWKO z Krainy Łowów - nb
121. GRAMEN Kłusująca Sfora - lokata III, dosk
122. GROT z Huculskiej Łąki - nb
123. OBÓJ Na Otoku - lokata II, dosk
124. RASTER Goniec Małopolski - lokata I, dosk, CWC

125. HUNCWOT Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, CWC, NDPwR, BOB
126. KARAT z Księżycowej Zagrody - lokata II, dosk
127. MORUS Laufer Polski - lokata III, dosk

128. BRYLANT Kłusująca Sfora - nb
129. HULTAJ Cnotliwy Nos - lokata II, dosk
130. TROP od Gajowego Maruchy - nb
131. TYMON Sirius - lokata I, dosk

:


132. BRENEKA z Borów Sapiehy - lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię
133. BURE z Sokołowskiej Ziemi - lokata IV, wo
134. FOXA Dzicze Barłogi - brak danych
135. LABA spod Wilczego Krza - brak danych, wo
136. RUTA Sosnowy Zagajnik - brak danych, wo

137. ARKA Kolonia Bażyńska - brak danych
138. BERTA Zacisze Huberta - nb
139. BUFFY Jakubowska Złaja - lokata II, bdb
140. DZIKA BEBR Odszukać Wiatr - nb
141. INES Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, Zw. Mł.

142. BLOTKA Gończa Para - nb
143. CESNA Verum Sanguis - dosk
144. GRAJA Goniec Kaszubski - lokata IV, dosk
145. LARA El-Halem - lokata II, dosk
146. MIRA z Księżycowej Zagrody - lokata I, dosk, CWC
147. ŚPIEWKA Goniec Pomorski - lokata III, dosk
148. ZBÓJNA Czarna Złaja - dosk

149. BLANCA Gończa Para - dosk
150. CYTRA Zimny Trop - bdb
151. IRGA z Beskidzkiego Matecznika - lokata I, dosk, CWC
152. NAHAJKA Asanegra - nb
153. PALBA Asanegra - dosk
154. PERŁA z Beskidzkiego Matecznika - dosk
155. RAWA Czarna Złaja - lokata IV, dosk
156. WARTA Czarna Złaja - lokata III, dosk
157. ZADRA Zgraja Hultaja - brak danych

158. ALISA Nunarak - lokata I, dosk, CWC
159. BAJKA Gradzicza Sfora - bdb
160. DUNIA Leszczynowy Gaj - lokata IV, dosk
161. INKA Kłusująca Sfora - lokata II, dosk
162. SOOKIE z Willi Pod Sosnami - dosk
163. TATRA Miłosny Trop - lokata III, dosk
164. TOSCA Cnotliwy Nos - dosk

165. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr - lokata I, dosk, CWC, NDSwR, BOS
166. CHLUBA ETPO Odszukać Wiatr - nb
167. CYTRA z Mahoniowej Sfory - nb
168. DOLINA Herbu Węszynos - nb
169. ETIAM Kłusująca Sfora - nb
170. GRYKA Kłusująca Sfora - lokata III, dosk
171. NEGRA Asanegra - lokata II, dosk
172. ZARA Zgraja Hultaja - nb

173. ASANKA Po Zbóju - lokata I, dosk, NWwR
174. PSOTA Kłusująca Sfora - nb
175. TURÓWKA Sirius - lokata II, dosk