Rodowodowa Baza Gończego Polskiego ...
XXII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Wrocław , 27.09.2014
Patrzykont Bogusława

:


1582. SZAFIR Śpiewna Zgraja - lokata I, wo

1583. KARWASZ z Rogu Trzech Książąt - lokata I, wo
1584. KIRYS z Rogu Trzech Książąt - nb
1585. LUPUS El-Halem - nb

1586. BACHUS Verum Sanguis - nb
1587. JAROWIT z Rogu Trzech Książąt - lokata II, dosk
1588. LIDER z Huculskiej Łąki - nb
1589. MORES El-Halem - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży
1590. NAGAR Piwniczański Jazgot - nb
1591. HUNCWOT Kłusująca Sfora - nb

1592. JARUN z Rogu Trzech Książąt - lokata I, dosk, CWC
1593. KOPYRA Psia Awangarda FCI - lokata II, dosk
1594. LAGER Czarna Złaja - nb

1595. AKUS Nunarak - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Płci Przeciwnej
1596. ALBO Verum Sanguis - dosk
1597. BACH Bożynos - dosk
1598. EGON Zimny Trop - dosk
1599. FART Wipsowska Złaja - lokata III, dosk
1600. HAGAN Smogorzewska Zagroda - lokata II, dosk
1601. ICTUS z Rogu Trzech Książąt - dosk
1602. KAPSEL Piwniczański Jazgot - nb
1603. MAUSER NN - dosk
1604. ZEUS Złoty Otok - dosk

1605. NUGAT Asanegra - lokata I, dosk, CWC

:


1606. DRAKA Dzicza Simiga - lokata I, wo, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie

1607. KLINGA z Rogu Trzech Książąt - lokata II, wo
1608. KONTRA z Rogu Trzech Książąt - lokata III, wo
1609. PERŁA z Beskidzkiego Matecznika - lokata I, wo, Najlepsze Szczenię w Rasie
1610. POLKA Asanegra - lokata II, wo

1611. BOSKA Verum Sanguis - dosk
1612. JENA z Rogu Trzech Książąt - dosk
1613. MGIEŁKA Leśny Amok - lokata III, dosk
1614. NIAGARA Wiślański Trop - lokata II, dosk
1615. ZARA Zgraja Hultaja - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży

1616. AZJA Gończa Para - lokata II, dosk
1617. ZADYMKA El-Halem - lokata I, dosk, CWC

1618. AVIA Zwierzyniecka Sfora - lokata I, dosk, CWC
1619. DITA Zimny Trop - lokata II, dosk
1620. IGA Smogorzewska Zagroda - lokata III, dosk
1621. LUŚNIA Trzy Potoczki - lokata IV, dosk

1622. IGNIS z Rogu Trzech Książąt - lokata I, dosk, CWC

1623. IMPALA z Rogu Trzech Książąt - nb
1624. NUTA Leśne Nienasycenie - lokata I, dosk, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy, II BIS Ras Polskich, III BOG