Rodowodowa Baza Gończego Polskiego ...
VIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Kielce , 08.11.2014
Stępiński Andrzej

:


1892. GANDAR Nunarak - lokata I, wo, NMłSz, IV BIS Mł.Sz.

1893. MAXIMUS z Milinowego Ogrodu - lokata I, wo

1894. AKORD Din Dina - lokata II, dosk
1895. MENTOR Piwniczański Jazgot - lokata III, dosk
1896. NAGAR Piwniczański Jazgot - lokata I, dosk, Zw. Mł., NJwR

1897. AMOR NN - lokata II, dosk
1898. KOPYRA Psia Awangarda FCI - lokata III, bdb
1899. LITWOR Herbu Węszynos - lokata I, dosk, CWC
1900. ŁAPA z Beskidzkiego Matecznika - lokata IV, bdb

1901. ADMIRAŁ Gradzicza Sfora - lokata IV, bdb
1902. ALBO Verum Sanguis - lokata III, dosk
1903. DENAR z Leżajskiej Ziemi - lokata II, dosk
1904. GRYF z Krainy Łowów - bdb
1905. HONEY z Krainy Łowów - nb
1906. JUHAS Piwniczański Jazgot - lokata I, dosk, CWC

1907. GROT z Huculskiej Łąki - lokata III, bdb
1908. HUN Psia Awangarda FCI - lokata II, dosk
1909. KNIAŹ Leśny Amok - nb
1910. OSTRY z Beskidzkiego Matecznika - lokata I, dosk
1911. RASTA Leśne Nienasycenie - lokata IV, bdb

1912. AKUS Nunarak - lokata I, dosk, CWC, Najlepszy Dorosły Pies, BOS
1913. AMIR Leśny Amok - lokata II, dosk
1914. KOWAL Piwniczański Jazgot - lokata III, dosk

:


1915. ARYA z Sokołowskiej Ziemi - lokata III, wo
1916. EPIKA El-Halem - lokata II, wo
1917. NARA Psia Awangarda FCI - lokata I, wo

1918. FLINTA Władcy Kniei - lokata IV, wo
1919. LARA El-Halem - lokata I, wo, NSzwR, III BIS Szczeniąt
1920. MILA Gończy Czart FCI - lokata II, wo
1921. ORKA z Beskidzkich Wysp - lokata III, wo

1922. NIAGARA Wiślański Trop - lokata I, dosk, Zw. Mł.
1923. NIWA z Książęcych Borów - nb
1924. PSOTKA z Beskidzkiego Matecznika - nb

1925. ALIS Jakubowska Złaja - dosk
1926. AZJA Gończa Para - lokata III, dosk
1927. LIRA Piwniczański Jazgot - lokata II, dosk
1928. ORKA Gończa Ostoja - lokata IV, dosk
1929. ZARA Zgraja Hultaja - lokata I, dosk, CWC

1930. DASZA z Leżajskiej Ziemi - lokata I, dosk, CWC
1931. FRYGA Goniec Kaszubski - lokata II, dosk
1932. GRANDA AMCANE z Huculskiej Łąki - bdb
1933. HERA z Krainy Łowów - nb
1934. KALINA Psia Awangarda FCI - lokata III, dosk
1935. KESI Piwniczański Jazgot - nb
1936. KIRA Echo Lasu - bdb
1937. KORA Leśny Amok - nb
1938. NUKA Leśne Nienasycenie - nb
1939. PRIMA Goniec Trybunalski - bdb
1940. RAFA Cnotliwy Nos - bdb
1941. TRYNKA Świecka Tradycja - bdb
1942. ZGAGA Amcane - lokata IV, dosk

1943. ALISA Nunarak - lokata I, dosk, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB, IV BIS Użytkowy
1944. RAYLA na Otoku - lokata III, dosk
1945. ZWINNKA z Beskidzkiego Matecznika - lokata II, dosk