Rodowodowa Baza Gończego Polskiego ...
IX Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
Opole , 26.04.2009
Sobieszczańska Elżbieta

:


1. NAŁÓG ze Studenckiej Biedy - lokata I, wo, NSzwR, Najpiękniejsze Szczenię

2. AMIR Leśny Amok - dosk
3. BRYLANT Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, NJwR, Najlepszy Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
4. KŁOS ze Słonecznej Dąbrowy - lokata III, dosk
5. KOBUZ z Doliny Łagiewniczanki - bdb
6. OBÓJ Na Otoku - lokata IV, dosk
7. RABAN z Huculskiej Łąki - dosk
8. REZON Śpiewna Zgraja - lokata II, dosk
9. VERITAS Petrus et Lupus FCI - dosk

10. HULTAJ Cnotliwy Nos - lokata I, dosk, CWC
11. KAPRYS Zimowle - nb
12. NEMROD Goniec Pomorski - nb
13. LILAK Sirius - lokata II, dosk

14. DABLO Herbu Oksza - bdb
15. DROKS z Huculskiej Łąki - lokata III, dosk
16. DUNAJ z Huculskiej Łąki - lokata IV, dosk
17. EBRO Inny Świat - bdb
18. FIGO Rumcajsowe Obejście - dosk
19. IWO Rumcajsowe Obejście - bdb
20. PAGON Śpiewna Zgraja - lokata II, dosk
21. SMREK z Beskidzkiego Matecznika - nb
22. WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, CWC
23. ZAGRAJ NN - ndo

24. CWAŁ Olfactus - lokata I, dosk, CWC
25. ECHO Herbu Węszynos - lokata III, dosk
26. HULTAJ Wilczy Pazur - nb
27. MAJOR Ziębowe Wzgórze - lokata II, dosk

28. ARGON Cnotliwy Nos - lokata IV, dosk
29. BEMOL NN - lokata II, dosk
30. BERDYSZ Herbu Węszynos - lokata III, dosk
31. CYKLON Cnotliwy Nos - nb
32. OPUS Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, I BIS

:


33. KANIA z Doliny Łagiewniczanki - bdb
34. KEJA ze Słonecznej Dąbrowy - lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
35. KUSZA ze Słonecznej Dąbrowy - lokata III, dosk
36. RACA z Huculskiej Łąki - bdb
37. REGOJA Śpiewna Zgraja - ndo
38. RUMBA z Huculskiej Łąki - lokata II, dosk

39. HARFA z Beskidzkiego Matecznika - lokata I, dosk, CWC
40. HECA Cnotliwy Nos - db
41. HUBA Cnotliwy Nos - lokata II, dosk
42. IGA Rumcajsowe Obejście - nb
43. PASJA Sfora Grzymały - lokata III, dosk
44. LISZKA Sirius - nb
45. ZIĘBA Ziębowe Wzgórze - nb

46. DELTA Herbu Oksza - lokata I, dosk, CWC
47. EKSTA z Huculskiej Łąki - lokata II, dosk
48. FURIA Cnotliwy Nos - bdb
49. LIRA Goniec z Grabiszyna - bdb
50. ROSA Kłusująca Sfora - lokata III, bdb
51. WIOSNA Kłusująca Sfora - ndo

52. ASANKA Po Zbóju - lokata II, dosk
53. BORA Piękna Wieś - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, Najpiękniejszy Pies Użytkowy Klubu

54. ŁOZA Sfora Grzymały - lokata II, dosk
55. MAGA Śpiewna Zgraja - lokata I, dosk, CWC
56. ROSA z Beskidzkiego Matecznika - nb

57. AKCJA Goniec Pomorski - lokata I, dosk, NWwR, I BIS Weteranów



Sobieszczańska Elżbieta


MAGA Śpiewna Zgraja i PAGON Śpiewna Zgraja
RUMBA z Huculskiej Łąki i CWAŁ Olfactus
RACA z Huculskiej Łąki i DROKS z Huculskiej Łąki
MAGA Śpiewna Zgraja
JAWA Goniec Pomorski
AMOR Dzicza Ostoja
MAJOR Ziębowe Wzgórze
ARGO Gończy Raj