Rodowodowa Baza Gończego Polskiego
XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Kraków , 05.09.2010
Piskay Vladimir

:


1484. IRO Goniec Podlaski - lokata I, wo
1485. ZAGRAJ z Beskidzkiego Matecznika - lokata II, wo

1486. OPÓJ ze Studenckiej Biedy - nb

1487. DON z Elklandu - lokata II, dosk
1488. HALICZ Gończa Fantazja - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, II BIS Ras Polskich
1489. TALAR Goniec Małopolski - lokata III, dosk

1490. KŁOS ze Słonecznej Dąbrowy - lokata II, dosk
1491. REBUS Śpiewna Zgraja - bdb
1492. TAO Goniec Małopolski - lokata I, dosk, CWC
1493. VIGO Petrus et Lupus FCI - lokata III, dosk
1494. ZAGRAJ NN - lokata IV, bdb

1495. GAWROSZ Gończa Fantazja - nb
1496. HULTAJ Wilczy Pazur - lokata I, dosk, CWC
1497. REZON Śpiewna Zgraja - lokata II, dosk

1498. AMBER z Doliny Bystrej - lokata II, dosk
1499. BRYLANT Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, CWC
1500. PAGON Śpiewna Zgraja - lokata IV, dosk
1501. RABAN z Huculskiej Łąki - lokata III, dosk

:


1502. SMUGA Melodyjny Gon - lokata I, wo, NBwR

1503. OSTOJA z Beskidzkiego Matecznika - lokata I, wo, NSzwR

1504. ERA Park Welski - lokata IV, dosk
1505. ETIAM Kłusująca Sfora - lokata II, dosk
1506. ETNA Park Welski - lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, NJwR
1507. HAŃCZA Leśny Amok - lokata III, dosk
1508. OKARYNA Cnotliwy Nos - dosk
1509. TRUFLA Łowcza Pasja - dosk

1510. GAJÓWKA Herbu Węszynos - lokata II, dosk
1511. HUBA Gończa Fantazja - lokata I, dosk, CWC
1512. PROMYCZEK El-Halem - lokata III, dosk

1513. AGA NN - db
1514. AQUA Notecka Ostoja - nb
1515. GABI Herbu Węszynos - lokata II, dosk
1516. ISKRA Cnotliwy Nos - lokata IV, dosk
1517. JUCHA Cnotliwy Nos - lokata III, dosk
1518. JUMA NEGRA Cnotliwy Nos - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca
1519. LUTNIA Cnotliwy Nos - bdb
1520. MRÓWKA ze Studenckiej Biedy - bdb

1521. KAJA Leśne Nienasycenie - lokata II, dosk
1522. KEJA ze Słonecznej Dąbrowy - lokata I, dosk, CWC

1523. BORÓWKA Herbu Węszynos - lokata II, dosk
1524. DRAKA Herbu Węszynos - nb
1525. KANIA z Doliny Łagiewniczanki - lokata I, dosk, CWC