Rodowodowa Baza Gończego Polskiego
X Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
Goraj , 15.05.2010
Witkowska Dorota

:


1. BAZYL Jednorożec - lokata II, wo
2. LACH Leśne Nienasycenie - lokata I, wo

3. DROP z Elklandu - lokata II, dosk
4. EXPERT Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR

5. TYKE z Beskidzkiego Matecznika - lokata II, dosk
6. WABIDAMEK Sirius - lokata I, dosk, CWC

7. ALF Smogorzewska Zagroda - lokata II, dosk
8. ARES Gończy Mazowiecki - lokata IV, dosk
9. ASŁAN Po Zbóju - lokata I, dosk, CWC
10. DROKS z Huculskiej Łąki - dosk
11. HEBAN Jednorożec - lokata III, dosk
12. REBUS Śpiewna Zgraja - nb

13. FAGOT ze Szczypiornickich Pól - lokata III, dosk
14. RABAN z Huculskiej Łąki - lokata II, dosk
15. REZON Śpiewna Zgraja - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, Najpiękniejszy Pies Użytkowy Klubu

16. BRYLANT Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, CWC
17. HULTAJ Cnotliwy Nos - lokata II, dosk

:


18. SZLACHCIANKA El-Halem - lokata II, wo
19. ZADRA z Beskidzkiego Matecznika - lokata I, wo, Najpiękniejsze Baby

20. DEKA Smogorzewska Zagroda - lokata I, wo, NSzwR
21. SETKA z Willi Polanka - lokata II, wo

22. ALTÓWKA Zgrane Muzykanty - lokata II, dosk
23. ESKA Czarcie Błoto - lokata IV, dosk
24. ETIAM Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
25. HAŃCZA Leśny Amok - lokata III, dosk
26. WERWA Świecka Tradycja - bdb

27. ARIA Leśny Amok - lokata I, dosk, CWC
28. FAJKA z Beskidzkiego Matecznika - nb
29. FINKA z Beskidzkiego Matecznika - lokata II, dosk

30. AKCJA Gończy Mazowiecki - lokata II, dosk
31. AKITA Gończy Mazowiecki - lokata I, dosk, CWC
32. ANGEL Gończy Mazowiecki - dosk
33. CARMEN od Wiarusa - dosk
34. CZARA Piękna Wieś - dosk
35. FANTAZJA Herbu Węszynos - lokata III, dosk
36. HOLKA Wiślański Trop - dosk
37. TURKAWECZKA Sirius - lokata IV, dosk
38. ZADRA Herbu Tur - dosk

39. ASANKA Po Zbóju - lokata I, dosk, CWC
40. DUBELTÓWKA Herbu Węszynos - dosk
41. ERIA z Huculskiej Łąki - dosk
42. KANIA z Doliny Łagiewniczanki - lokata IV, dosk
43. KEJA ze Słonecznej Dąbrowy - lokata III, dosk
44. PSOTA Kłusująca Sfora - lokata II, dosk

45. ROSA z Beskidzkiego Matecznika - lokata II, dosk
46. SZABLA Kłusująca Sfora - lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, II BIS

47. MAGARA Rumcajsowe Obejście - lokata I, dosk, NWwR



Bocianowski Marian Paweł


TURKAWECZKA Sirius i WABIDAMEK Sirius
JAWA Goniec Pomorski
MAJOR Ziębowe Wzgórze